Plaża miejska w Slan

# Plaża miejska w Slan

Južna dalmacija

Slano

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Slano
15.03.2017. 10:21 dodajeIvan

Główna plaża w Slano, położona w pobliżu luksusowego hotelu Admiral Grand Hotel, to ulubione miejsce do kąpieli i opalania gości przebywających w pobliżu. Widok na plażę sam w sobie mówi o jej popularności i różnorodności treści. Na plaży można wypożyczyć leżaki, parasole, rowery na wodzie lub inne ciekawe wyposażenie. Strefa pływaków jest oznaczona, więc nie będziesz się przejmować mniejszymi łódkami, które płyną do portu iz powrotem. Pebble to plaża z betonowym płaskowyżem po jednej stronie. Morze jest płytkie wzdłuż wybrzeża i odpowiednie dla dzieci i osób, które mniej pływają. Jeśli odwiedzasz Slano, zatrzymaj się przy tej plaży. Ciesz się widokiem lub dołącz do kąpieli w morzu. Czekamy na Twoje przybycie. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala