Plaża Žuljana Peljesac

# Plaża Žuljana Peljesac

Južna dalmacija

Žuljana (Pelješac)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Žuljana
15.03.2017. 15:32 dodajeIvan

Plaża w Žuljana jest otoczona piaskiem. Jest przestronny i bardzo popularny. Goście na plaży najczęściej pochodzą z okolicznych apartamentów, ale pochodzą z innych lokalizacji. Plaża jest dynamiczna, z mnóstwem rozrywki i rozrywki. W pobliżu plaży znajduje się niewielki port, który zdobią łodzie i łodzie. Jest to ładna plaża dla dzieci i osób, które mniej pływają. Morze jest płytkie i do kilku metrów od brzegu, tylko po to, aby ktoś mógł go zobaczyć. Wokół plaży znajdują się restauracje i kawiarnie. Oferta dań i napojów jest bogata, różnorodna i oczywiście najwyższej jakości. Kiedy pływasz i opalasz się, rozkoszuj się i spaceruj po budynku. Jesteśmy pewni, że wyjdziesz za mąż, cokolwiek wybierzesz.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala