Plaża Centinera Banjole Istria Pula

# Plaża Centinera Banjole Istria Pula

Istra

Banjole

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Plaża Centinera znajduje się w miejscowości Banjole w sosnowym lesie, zapewniając cienie wszystkim gościom, którzy chcą się ukryć przed sędzią. Plaża jest częściowo żwirowa, a częściowo kamienista. Jest idealny dla dzieci, ponieważ ma wiele płytkich części. Z plaży można wypożyczyć łodzie, leżaki, parasole, rowery wodne, mały park wodny dla dzieci i ofertę gastronomiczną. W pobliżu znajduje się kilka restauracji i barów. W sezonie są też animatorzy, którzy animują gości bezpłatnie kilka razy dziennie. W pobliżu znajduje się popularna plaża Paltana Banjole.Plaza jest przystosowana dla dzieci i jest doskonałym miejscem dla rodzin ze względu na bogatą ofertę dla dzieci, mnóstwo działań wodnych i łagodne wejścia do morza. Parking jest bezpłatny. Wadą jest zbyt duży nastrój w samym sercu sezonu. W pobliżu znajdują się Arena Indii, kemping Peškera i obóz Diana.

Zdjęcia: .medulinriviera.info


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala