Beach Camp Indie w Puli

# Beach Camp Indie w Puli

Istra

Banjole

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Banjole
30.03.2017. 15:21 dodajeIvan

Indie Beach znajduje się w pobliżu ośrodka turystycznego o tej samej nazwie, a na plaży znajduje się centrum nurkowania o tej samej nazwie. Plaża jest wykonana z płaskich powierzchni skały. Morze jest spokojne i przyjemnie ciepłe. Za plaży znajduje się las z dużą ilością cienia, a także obiektów gastronomicznych. Podczas gdy na plaży można opalać się i pływać w morzu, tutaj pochodzą głównie miłośników nurkowania i odkrywania podwodnego świata. Jeśli masz chęć, aby spojrzeć pod powierzchnią morza, przyjdź i zarezerwować wycieczkę z profesionalcima.Kamp Arena Indie Indie BanjoleKamp Arena znajduje się w pobliżu miejsca Banjole, w pobliżu Puli na małym półwyspie. Obóz jest spokojna, w otoczeniu lasów sosnowych i pięknych plaż i pojemności obozu wynosi 1500 osób. W obozie znajdują się dwie restauracje i duża liczba zajęć sportowych.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala