Plaża Cove Klancac Brseč

# Plaża Cove Klancac Brseč

Istra

Brseč

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Plaża - zatoka Klančac Brseč jest uważana za jedną z najpiękniejszych plaż nad Adriatykiem. Piękna, mała plaża z czystymi wodami z łagodnym nachyleniem. Na plaży nie ma zaplecza usługowego i nie ma miejsca parkingowego w pobliżu plaży. Z trzech stron otoczony skałami, na podłodze białe kamieniste stoki zachwycające krystalicznie czyste, zielone morze.Plaza Klančac jak się dostać Zobacz lokalizację plaży na mapie. Plaża znajduje się kilka kilometrów na północ od centrum Brseč. Plaża jest stroma i niewygodna. Plaża zajmuje kilka minut na wędrówki. W pobliskim lesie w tle jest naturalny odcień. Do plaży można dojść pieszo lub statkiem lub łodzią.Do plaży można dotrzeć z Brseč, opuszczając wąską ulicę o długości ponad 1 kilometra. Możesz zaparkować samochód na początku tej ulicy i iść dalej pieszo.

Możesz także zejść główną drogą, ale droga jest wąska i nie ma obok niej parkingu, z wyjątkiem kilku rozszerzeń, gdzie można zaparkować samochód. Jeśli znajdziesz parking przy drodze, znajduje się około 200 metrów od plaży. Plaża jest bardzo piękna, zbudowana z białego kamienia i otoczona skałami. Ma około 40 metrów długości i 4 do 10 metrów szerokości, idealny dla 50 osób. Bardzo mało cienia, jeśli zdecydujesz się tam pojechać, weź parasol.

Na plaży znajduje się toaleta (2 kunach jest płatna). po lewej stronie znajduje się sprzedawca napojów i lodów oraz ekspres do kawy.Podobne plaże w pobliżu Ubok i Jelenšćica

Plaža Klančac Brseč zdjęcia


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala