Plaże Dubrava i Wyspa Delfinka Pag

# Plaże Dubrava i Wyspa Delfinka Pag

Sjeverna dalmacija

Bošana (otok Pag)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Bošana
31.01.2017. 08:17 dodajeIvan

Między skałami ta piękna plaża na wyspie Pag znajduje się w niewielkiej zatoce. Tuż obok plaży Dubrava znajduje się plaża Delfinka. Plaża Dubrava to naturalna atmosfera, otoczona skałami z trzech stron i morza oraz widok na wybrzeże chorwackie. Czyste morze jest miejscem tego miejsca, a zielenia wypełnia to piękno. Choć plaża jest wzbogacona o zielenię i roślinność, nie ma tu odpowiedniego cienia. Jeśli odwiedzisz plażę, weź parasol ze sobą i dobrze chronione przed promieniami słońca. Dubrava to kamienista plaża w środku, a na brzegu morza są klify odpowiednie do skoków lub osoby, które lubią opalanie bez ciekawych widoków. Jest on odpowiedni dla rodzin z małymi dziećmi, a także dla par, które chcą cieszyć się ciszą i spokojem. W pobliżu plaży nie ma żadnych urządzeń gastronomicznych, ani niektórych elementów towarzyszących, dzięki czemu można wziąć ze sobą coś, co będzie im potrzebne. Jest to miejsce na relaks i odpoczynek.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala