Wyspa Pag - plaża Bošana

# Wyspa Pag - plaża Bošana

Sjeverna dalmacija

Bošana (otok Pag)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Bošana
27.01.2017. 13:39 dodajeIvan

Bošana to mała miejscowość na wyspie Pag, zaledwie kilka kilometrów na północ od miasta Pag. Szczególna ulga tego obszaru jest ukryta przez piękne plaże, powiedzielibyśmy - splecione między stromymi skałami, które zanurzają się w morzu. Z wspaniałych równin goście mają wspaniały widok na Zatokę Pag, a także plaże ukryte za skałami. Szczególne piękno tych kamienistych plaż daje tylko skały, które je otaczają i ukrywają swoich kąpiących się przed ciekawskimi widokami. Jeśli kochasz mniej tłumów i poczucie intymności, plaże w Bošani są dla Ciebie idealne. Plaża Bošani nie oferuje zaplecza gastronomicznego ani rozrywek wodnych, ale dla spokojnej atmosfery i radości z ciszy nie będziesz jej nawet potrzebować. Zalecenie: Jeśli jesteś na wyspie Pag, koniecznie odwiedź plażę Beretica. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala