Plaża Sušica Island Ugljan, Camp Porat

# Plaża Sušica Island Ugljan, Camp Porat

Sjeverna dalmacija

Ugljan (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Ugljan
02.02.2017. 16:04 dodajeIvan

Na wyspie Ugljan leży ta piękna skalista plaża. Plaża Sušica jest naturalnie kamienista, ale jest wybrukowana miejscami. Jest zatem dostępny i nadaje się do kąpieli i leniuchowania w silny słoneczny dzień. Na plaży nie ma naturalnego cienia, ale wciąż jest tu gęsty las, który będzie dla ciebie schronieniem. W pobliżu plaży znajduje się obóz samochodowy Porat, bardzo popularny i wyposażony we wszystkie niezbędne rzeczy dla swoich gości. Istnieje również popularna zatoka Kažot Muline. Obóz graniczy z kamiennym ogrodzeniem, ale jest bardzo blisko morza i dlatego jest bardzo odpowiedni dla pływaków. Czyste morze jest szczególnie widoczne w tej części wyspy i czego można się spodziewać po błękicie - zobacz galerię zdjęć, którą przynosimy. Morze jest tutaj naprawdę piękne, czyste i przyjemnie ciepłe. Jest to wschodnia strona wyspy, która wychodzi na stały ląd. Ciesz się widokiem na Zadar lub po prostu zamknij oczy i odpocznij w swoich myślach Wszystkie plaże Ugljan.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala