Mała plaża Sabuša Kukljica Ugljan

# Mała plaża Sabuša Kukljica Ugljan

Sjeverna dalmacija

Ugljan (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Ugljan
04.02.2017. 11:05 dodajeIvan

Poza zatoką Vela Sabuša i plażą o tej samej nazwie, nieco dalej na północ znajduje się Mala Sabuša. Ta zatoka jest dość niedostępna, dlatego odwiedzają ją tylko poszukiwacze przygód lub właściciele łodzi. Jest odpowiedni dla żaglówki lub mniejszego jachtu, i cieszyć się spokojem i samotnością. Chociaż morze jest urokliwe, środowisko naturalne jest całkowicie naturalne, niewielu będzie tu przybywać. To dlatego, jeśli rozpoznasz siebie jako poszukiwacza przygód, aby odwiedzić tę plażę. Zatoka Mala Sabuša położona jest w południowo-zachodniej części wyspy Ugljan, z dala od osiedli. Ścieżka makadamowa prowadzi do zatoki, ale jedna część nadal będzie musiała przejść pieszo. Inni goście przyjeżdżają do swoich własnych lub wynajętych łodzi. W pobliżu plaży nie ma kawiarni ani restauracji. Weź jedzenie, sprzęt do opalania i wszystkie inne rzeczy, których potrzebujesz. Mamy nadzieję, że przyjdziesz. Zobacz kolejną plażę w Kukljica.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala