Najpiękniejsze plaże wyspy Ugljan w Chorwacji

# Najpiękniejsze plaże wyspy Ugljan w Chorwacji

Sjeverna dalmacija

Ugljan (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Przedstawiamy Ci listę najpiękniejszych plaż na wyspie Ugljan z dużą ilością zdjęć na każdą plażę, opis i lokalizację. Możesz znaleźć więcej informacji na temat każdej plaży, klikając link poniżej zdjęć z każdej plaży.

Plaże na Ugljan ułożone według piękna


Mala Sabuša - obok zatoki Vela Sabuša i jej plaż, nieco dalej na północ znajduje się Mala Sabuša. Ta zatoka jest dość niedostępna, dlatego odwiedzają ją tylko poszukiwacze przygód lub właściciele łodzi. Jest odpowiedni dla żaglówki lub mniejszego jachtu, i cieszyć się spokojem i samotnością. Chociaż morze jest urokliwe, środowisko naturalne jest całkowicie naturalne, niewielu będzie tu przybywać. To dlatego, jeśli rozpoznasz siebie jako poszukiwacza przygód, aby odwiedzić tę plażę. Zatoka Mala Sabuša znajduje się w południowo-zachodniej części wyspy Ugljan, z dala od osiedli.

Mala Sabuša otok Ugljan

South Port Beach znajduje się na zachodnim wybrzeżu wyspy Ugljan, w pobliżu miasta Muline i plaży Kažot. Plaża jest piaszczysta z kamiennymi krzewami, które wyrastają z morza i sprawiają, że ta plaża jest rozpoznawalna. Latem South Harbour jest ulubionym miejscem spotkań gości przebywających w Ugljan, a także coraz większej liczby żeglarzy.

Južna Luka Ugljan

Cinta Ćinta znajduje się na wschodnim wybrzeżu wyspy Ugljan w osadzie o tej samej nazwie. Plaże w zatoczce są kamieniste i żwirowe, otoczone sosnami, które zapewniają cień dla wszystkich gości. W pobliżu zatoki znajdują się obozy Mario i Cinta.

Uvala Činta Ugljan

Plaża Jaz znajduje się w Preko na wyspie Ugljan, więc jest dość płytka, by zniknąć w czasie morza. Jednak gdy nadejdzie przypływ, płytka plaża otaczająca plażę jest idealnym miejscem do zabawy dla dzieci. Plaża ma zjeżdżalnie wodne, które szczególnie lubią dzieci. Większość plaży Jaz jest betonowa, nadaje się do opalania i okazjonalnego chłodzenia na płyciznach. Najlepiej przyjść tutaj z dziećmi i pozwolić im grać.

Plaža Jaz Preko

Plaża Poljana - Ta piękna mała plaża ukryta jest w Poljanie. Czyste morze, ciepła woda i ciepłe kamyki są głównymi cechami plaży, ale w tle ma wspaniały naturalny odcień sosnowego lasu. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie parku Poljana, na wyspie Ugljan. Wspominaliśmy już, plaża jest piękna z pięknym morzem i falami, które orać duży kamyk. Las sosnowy znajduje się w cieniu, podczas gdy plaża w kontakcie z morzem jest zawsze słoneczna.

Plaža Beach Poljana Ugljan

Kukljica jest najbardziej wysuniętą na południe osadą na wyspie Ugljan. W ośrodku znajduje się kilka różnych plaż. W pobliżu znajduje się plaża Sabuša Kukljica. Można dotrzeć do plaży w 5 minut lekkich spacerów. Kukljica jest otoczona sosnami i ma dużo naturalnego cienia. W lesie znajduje się ścieżka odpowiednia do chodzenia lub jazdy na rowerze. Stóg siana jest skalisty, ale częściowo zabetonowany dla łatwiejszego dostępu do wody i wyboru obszarów do opalania. W pobliżu plaży znajdują się obiekty gastronomiczne, które są również w cieniu i mają piękny widok na morze.

Plaže Kukljica Ugljan

Plaża Sabuša jest bardzo przestronna, betonowa, ale nieco odizolowana. Jest to wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi, ponieważ morze jest płytkie, a wzdłuż wybrzeża znajdują się zjeżdżalnie dla dzieci. Betonowa część plaży nadaje się do całodziennego opalania, z okazjonalnymi widokami na morze, gdzie masz doskonały przegląd swoich dzieci i ich gry.

Plaža Sabuša Ugljan više slika

W miejscowości Preko na wyspie Ugljan można znaleźć liczne plaże i plaże odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. Główną plażą w tym miejscu jest plaża Jaz, która również ma niebieską flagę ze względu na czystość morza i treści w pobliżu plaży. Oprócz plaży Jaz jest kilka plaż Plaże: Sveti Ante, Bilišće, Magazin, Svitla, plaża Željina. Nieuniknionym miejscem dla wszystkich pływaków w wiosce Preko jest wysepka Galevac około 600 metrów, z dala od wybrzeża około 80 metrów, co nie stanowi problemu nawet dla słabszych pływaków, a w jednym kawałku jest wystarczająco płytka, by chodzić.

Preko Ugljan

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala