Plaża Poljana Ugljan

# Plaża Poljana Ugljan

Sjeverna dalmacija

Ugljan (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Ugljan
03.02.2017. 15:22 dodajeIvan

W tym miejscu Poljana ukryła tę piękną plażę. Czyste morze, ciepła woda i ciepłe kamyki są głównymi cechami plaży, ale w tle ma wspaniały naturalny odcień sosnowego lasu. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie parku Poljana, na wyspie Ugljan. Wspominaliśmy już, plaża jest piękna z pięknym morzem i falami, które orać duży kamyk. Las sosnowy znajduje się w cieniu, podczas gdy plaża w kontakcie z morzem jest zawsze słoneczna. Morze jest głęboko w środku, z łagodnym zejściem i jest idealne do nurkowania. Jeśli lubisz odkrywać pod powierzchnią morza, tutaj masz dostateczną głębokość. Ponadto, bogate życie podwodne da Ci przyjemność z badań. Na poljanie, dalej do Preko, odwiedź plaże w Preko lub odwiedź pobliską plażę Sutomiscica.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala