Plaża Sabuša Ugljan Kukljica

# Plaża Sabuša Ugljan Kukljica

Sjeverna dalmacija

Ugljan (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Ugljan
04.02.2017. 10:53 dodajeIvan

Plaża Sabuša jest bardzo przestronna, betonowa, ale nieco odizolowana. Jest to wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi, ponieważ morze jest płytkie, a wzdłuż wybrzeża znajdują się zjeżdżalnie dla dzieci. Betonowa część plaży nadaje się do całodziennego opalania, z okazjonalnymi widokami na morze, gdzie masz doskonały przegląd swoich dzieci i ich gry. Poza plażą nie ma zaplecza gastronomicznego, dlatego bardzo ważne jest, aby przygotować i zabrać ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy. Mimo, że plaża jest otoczona gęstymi lasami, jest to miejsce, w którym zachody słońca są w większości słoneczne. Przynieś ze sobą filtry przeciwsłoneczne i chroń się na czas. W pobliżu plaży często można zobaczyć zakotwiczone łodzie i mniejsze jachty. Łódki w piękny sposób uzupełniają wizerunek tej zacienionej części wybrzeża wokół Ugljan. Spójrz na plażę Mala Sabuša.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala