Plaża Martulina Peroj

# Plaża Martulina Peroj

Istra

Rovinj

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Rovinj
28.03.2017. 14:17 dodajeIvan

Małe miasteczko na Istrii Barban ma bardzo duże i bardzo ładna plaża. Jego plaża jest wykonana z grubego żwiru, płaskiej i przestronne. Łagodny dostęp do morza, aby cieszyć się wszystkim, a okoliczne restauracje oferują naprawdę coś dla każdego. Oprócz tego, że można usiąść i ochłodzić się przy drinku, w trakcie sezonu, w godzinach wieczornych na naszej plaży jest często muzyka na żywo. Tutaj cieszyć młodych i tych nieco starszych. Promenada, która ciągnie się plaża doskonała przyjdzie chodzić wzdłuż przyjemnej rozmowy. Patrząc w kierunku morza relaksuje, a to jest specjalną część wakacji dla wielu z naszych gości. Mamy nadzieję, że przyjdziesz i doświadczyć magii naszej plaży. Plaża Martulina jest nowością na sezon 2016 i wzbogacany o nowe treści, które zachwycą wszystkich gości.


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala