Plaża czerwona wyspa

# Plaża czerwona wyspa

Istra

Rovinj

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Rovinj
29.06.2017. 12:56 dodajeGost

Czerwona Wyspa składa się z dwóch połączonych wysp, Andrzejki i Maskin i jest jednym z najbardziej popularnych lokalizacji turystycznych dla gości przebywających w Rovinj. Na wyspie można dojechać łodzi, które biegną od centrum miasta co godzinę, a podróż trwa zaledwie 15 minut. Na wyspie znajduje się las iglasty i makii. Nudysta plaża dla nudystów Czerwona Wyspa RovinjNa Red Island jest duża liczba różnorodnych plaż, z których niektóre są plaże dla nudystów, zwłaszcza na wyspie Maskin, która znana jest jako Gay wyspie. Najbardziej uczęszczane plaże znajdują się na południowej stronie ul Andrew i te plaże mają najlepsze usługi i oferta dla hoteli i apartamentów, które znajdują się w pobliżu. Red Island jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy żeglarstwo są w okolicach Rovinj są łodzie. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala