Plaża Grotte von Pula

# Plaża Grotte von Pula

Istra

Pula

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Pula
29.03.2017. 12:24 dodajeIvan

Zacisznej plaży w środowisku naturalnym bay muzilja jest, że wiele miłości i docenić. Dostęp do plaży wychodzi z lasu, niewielka ścieżka prowadząca do części żwiru. Plaża jest przeważnie skaliste, ze stronami, ale niedrogie i nadaje się do opalania. Lubią tu przygód, ludzi, którzy nie cierpią tłumy i miłośników nieskażonej przyrody. Morze jest czyste, przyjemnie ciepły i piękny kolor. Skały pod wodą daje odbicia, które ożywia odcienie niebieskiego i zielonego. Doświadczenia na plaży jest nie do opisania, po prostu trzeba przeżyć. Jednak powinno to dotrzeć do ludzi, którzy nie szukają wielkich korzyści. Obok plaży nie ma żadnych obiektów nawet gastronomicznych. Jesteś na własną rękę, aby w pełni cieszyć się na zewnątrz.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala