Plaża St. Ivan Pula

# Plaża St. Ivan Pula

Istra

Pula

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Pula
30.03.2017. 08:27 dodajeIvan

Plaża St. Ivan znajduje się na Cape iw kontakcie z morzem Zatoki św. Bardzo ładne, czyste i dobrze wyposażone. Ta plaża jest popularny, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę, że strona się znajduje. Cała ta część Pula jest dobrze zadbane, w tym okolicznych plaż. Plaża St. John jest wykonana z drobnego żwiru, które mogą jeszcze znaleźć bezpańskie nieco większe kamyki. Morze jest bardzo czyste i piękne kolory. Jest to korzystne warunki do pływania, a dostęp do morza jest łatwe i wygodne dla wszystkich. W morzu znajduje się park wodny, który dzieci uwielbiają, a trochę dalej jest ogrodzony teren dla pływaków. To miejsce ma na tyle i na morzu i na plaży. Chociaż wydaje się, że plaża jest wypełniona do ostatniego miejsca, które nie jest tak. Nie ma tu miejsca dla większej liczby gości, a to jest swoistym zaproszeniem dla wszystkich, którzy czytają. Wzdłuż plaży znajdują się restauracje o odpowiednim doborze dań i napojów, zakwaterowania i innych obiektów, które się z tym wiąże. Pobliski las zapewnia doskonałe kolory kontrastowe, które działają plażę i morze, jednak nie ma naturalny odcień, ponieważ lasy gęste i niedostępne. Można odpocząć do odwiedzenia pobliskiej kawiarni lub restauracji i cieszyć się resztą dnia. Widok z tarasu jest fenomenalny, a dźwięki pochodzące od plaży.

 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala