Hawajska plaża Pula

# Hawajska plaża Pula

Istra

Pula

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Pula
30.03.2017. 08:39 dodajeIvan

Zaokrąglone zatoka Procipina, Hawajska plaża lub innego znanego hawajskiej plaży przypomina tropikalnej plaży, do której rzadko występują. Jednak jest tu w pobliżu, w Puli i jest jednym z najbardziej popularnych plaż. Beauty Beach uroki i udogodnienia, że plaża jest dodatkowy bonus do wszystkich jej piękno. Plaża ukrył się w szczelinie między skałami, kamieniami i jest bardzo piękna. Jest to osiągnięte przez schody cegły, powyżej której znajduje się promenada i urządzeń towarzyszących. Powyżej plaży znajdują się prysznice i szatnie, natomiast w dolnej części wszystkich przeznaczonych pływania i opalania. Nicea murowane ściany, wyłożone kamieniem, dając dodatkową dawkę atmosfery na tej plaży. Odwiedź nas i cieszyć się naszą plażę.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala