Lučica Beach Zaostroga Croatia

# Lučica Beach Zaostroga Croatia

Srednja dalmacija

Zaostrog

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Zaostrog
03.03.2017. 07:57 dodajeIvan

Zaledwie kilka kilometrów poza miejscowością Zaostrog, pod autostradą Adriatyku, znajduje się plaża Lučica. Jest to plaża żwirowa otoczona naturalnymi skałami, gdzie rosną duże drzewa sosnowe. W słońcu nie ma cienia. Port jest odosobnioną plażą, bez zaplecza gastronomicznego w pobliżu. Ludzie przychodzą dzień, aby spędzić czas w ciszy i spokoju. Nie jest tak, że na plaży nie ma gości, ale na pewno nie ma tłumu, którego nauczyliśmy się na lokalnych plażach w środkowej Dalmacji. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej małej plaży. Ze względu na brak zdjęć, które możesz opublikować później, zdecydowaliśmy się pokazać ten film przedstawiający plażowiczów, morze i plażowiczów. Ciesz się do lata, więc chodź do nas.

 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala