Mirela Zaostrog Chorwacja plaża

# Mirela Zaostrog Chorwacja plaża

Srednja dalmacija

Zaostrog

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Zaostrog
03.03.2017. 08:07 dodajeIvan

Przy wejściu do Zaostrog, po stronie północnej, znajduje się plaża Mirela. Plaża jest zrobiona ze żwiru, z betonową ścieżką i lokalną drogą od tyłu. W kilku miejscach duże betonowe elementy są zanurzone w morzu, by związać łodzie. Są odpowiednie dla wprawnych pływaków lub tych, którzy chcą wskoczyć do morza. Plaża jest dość popularna, podobnie jak Zaostrog. W kilku miejscach za plażą widać sosnowe gałęzie, ale nie są wystarczająco duże, aby uzyskać niezbędny cień. Ta plaża jest w większości ozdobiona kolorowymi parasolami przeciwsłonecznymi i kostiumami kąpielowymi. Ponieważ plaża znajduje się w samej wiosce, logiczne jest stwierdzenie, że goście mają bogatą ofertę oraz posiłki i napoje. Są też stoiska, które są organizowane latem, tylko dla gości tego miejsca. Jeśli zarezerwowałeś nocleg w jednym z prywatnych kwater, nie pójdziesz wystarczająco daleko, żeby pływać. Ta plaża ma wszystko, czego potrzebujesz.

 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala