Plaża Beli Cres, Zipline

# Plaża Beli Cres, Zipline

Kvarner

Beli (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Beli
14.04.2017. 09:49 dodajeIvan

Jest to piękna plaża na wyspie Cres. Niewielka plaża znajduje się w Beli, tuż obok portu. Jest pięknie urządzony, otoczony kamiennymi murami i starymi kamiennymi domami. Nazywa się to miejscem, czyli plażą Beli i jest bogate w żwir i czyste morze. Z jednej strony plaża styka się z naturalnymi skałami, az drugiej strony kontynuuje port trzcinowy portu wraz z towarzyszącym obiektem gastronomicznym. Oprócz korzystania z morza i opalania się na plaży, z pewnością mile widziane jest odwiedzanie łodzi turystycznych. Zobacz plaże na Cres (zdjęcia i lokalizacje). Plaża jest naprawdę wyjątkowa i jest jedną z najpiękniejszych na wyspie. Jest bardzo popularny, ale nigdy nie zadał sobie trudu, żeby cię wysadzić w powietrze. W morzu znajduje się ogrodzony teren do kąpieli, a na plaży są prysznice i przebieralnie. Jeśli tu przyjedziesz, na pewno Ci się spodoba. Czekamy na Twój przyjazd i życzymy udanych wakacji. Above the Beach jest również znana z linii Zip dla osób poszukujących przygód.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala