Zatoka Žanja Cres

# Zatoka Žanja Cres

Kvarner

Lubenice (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Lubenice
14.04.2017. 12:26 dodajeIvan

Kolejna ukryta i naturalna zatoczka, która nęka piękno, niedaleko od pięknej zatoki Sv. Ivan Cres. Najczęstszymi gośćmi są marynarze i ci, którzy przyjeżdżają zorganizowanym transportem morskim. Mimo to istnieją szlaki turystyczne dla alpinistów i osób zdolnych do długich spacerów po nierównym terenie. Jeśli masz w sobie ducha awanturniczego, zapraszamy Cię do podziwiania pięknej plaży w zatoce Žanja. Opłacisz się, aby zaufać nam w słowo. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, spójrz na te kilka zdjęć, które przygotowaliśmy dla Ciebie. Plaża żwirowa pomiędzy wysokimi skałami, ze stromym dostępem przez naturalne legowiska. To jest najkrótszy opis naszej plaży. Od ciebie zależy, czy przyjdziesz i dodasz to epitafium do swojego wyboru. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala