Plaża Pierwszej Damy Senj Chorwacja

# Plaża Pierwszej Damy Senj Chorwacja

Kvarner

Senj

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Pierwsza plaża Draga znajduje się kilka minut od centrum Senj na północy, u podnóża Adriatyku i jest widoczna dla wszystkich przechodniów. Pierwsza droga to dostępna mała żwirowa zatoka z krystalicznie czystym morzem i jest uważana za jedną z najpiękniejszych plaż w Senj. Na plaży znajduje się mały bar, w którym latem serwowane są przekąski i posiłki. Goście mogą wypożyczyć rowery wodne, leżaki i parasole. Brak tej plaży to brak naturalnego cienia przez większą część dnia, z wyjątkiem porannego dużego muru pod drogą w tle zapewniającego wystarczającą ilość cienia dla wszystkich. Przy wejściu do morza znajduje się mały kamyk, a nie jego część, oraz przejście dla pieszych w większe brzegi głębszych wód.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala