Plaża Šimuni Pag Chorwacja

# Plaża Šimuni Pag Chorwacja

Sjeverna dalmacija

Šimuni (otok Pag)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Šimuni to niewielkie miejsce na południowym zachodzie wyspy, z jedną z najpiękniejszych i największych plaż nad Adriatykiem, nawet 4-kilometrową żwirową plażą. Czyste morze, nieco trudny dostęp do morza z powodu większych i ostrzejszych kamieni, ale plaża jest piękna, las w tle zapewnia cień dla każdego. Ze względu na dużą powierzchnię, ta plaża nigdy nie była przepełniona, nawet w samym sercu sezonu można wybrać, gdzie ustawić ręczniki. Na plaży znajdują się kawiarnie Beach Bar Leut i Kokopelli Beach Bar oraz bar-restauracja Dva Vlaja, gdzie można delektować się dalmackimi specjałami. Bardzo odpowiednie miejsce dla dzieci i rodzin. Nie jest trudno dotrzeć na plażę i poza sosny nie jest trudno znaleźć parking.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala