Plaże Šimuni Pag Chorwacja

# Plaże Šimuni Pag Chorwacja

Sjeverna dalmacija

Šimuni (otok Pag)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Największą fortuną obozu Šimuni są piaszczyste - żwirkowe plaże ciągnące się na całej długości. W obozie znajdziesz sześć udekorowanych żwirowych i piaszczystych plaż, z których są nawet dwie psie plaże - Najbardziej nieskażoną plażą w obozie jest plaża Two morarnara, Idealna dla rodzin z dziećmi i wszystkich, którzy podróżują ze zwierzętami na wakacjach, specjalny ogrodzony odcinek .- Na plaży Diamond można korzystać z zabiegów leczniczych, takich jak masaż tajski i haloterapia .- Pearl Beach to romantyczna plaża znana z wielu dyskursów, które miały miejsce na Wyspie Miłości. - Możesz spróbować żeglowania, surfowania, nurkowania i wielu innych aktywności na plaży Whitefish Beach - Złota Plaża to jedyna piaszczysta plaża na kempingu i centrum wszystkich wydarzeń w Camping Village Simuni. - Wspaniała plaża Cicha plaża z barem na plaży jest idealnym miejscem na relaks i podziwianie piękna Adriatyku.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala