Stijene Pasjača Beach Popovići

# Stijene Pasjača Beach Popovići

Južna dalmacija

Mlini

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Mlini
13.03.2017. 10:17 dodajeIvan

Plaża Pasjača lub stara skała w Pasjača to miejsce pozornie nieatrakcyjne, ale nadal może się przydać. Kto kocha środowisko naturalne, trochę prywatności i mniej tłumów, niech przyjedzie na naszą plażę i ciesz się swoimi wakacjami. Plaża jest bardzo odizolowana, ale nadal ma małą ścieżkę dla pieszych. Ciekawe, że jedna część drogi wchodzi do skał, przez tunel, aby znowu dojechać na strome klify otaczające plażę. Po przyjeździe na plażę zostaniesz przywitany małym żwirowym i pięknym morzem. Nie ma tutaj tłumu, chociaż istnieje bardzo mała szansa, że ​​będziesz stopniowo samodzielna. Ta plaża jest atrakcyjna ze względu na jego położenie i środowisko naturalne. W sezonie letnim jest wiele wizyt, ale ludzie wychodzą poza sezon, aby nagrać niesamowite zdjęcia pod wysokimi klifami. Kiedy idziesz na plażę, weź wszystko, czego potrzebujesz. Nie jesteś blisko obiektów gastronomicznych, ani żadnych innych materiałów, które można znaleźć na plażach w zaludnionej części naszego wybrzeża.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala