Šiba - Mlini Beach (sekcja dla nudystów FKK)

# Šiba - Mlini Beach (sekcja dla nudystów FKK)

Južna dalmacija

Mlini

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

W małej miejscowości niedaleko Dubrownika znajduje się piękna plaża Šiba. Miasto Mlini ma kilka plaż, ale niewiele z nich wyróżnia się. Plaża Šiba jest wyjątkowa, piękna i pozostawiona w naturalnym środowisku. Pebble to plaża z zielenią od tyłu i tylko z niewielką betonową konstrukcją od strony do skały. Najczęściej goście plażowi pochodzą z okolicznych mieszkań, ale ludzie pochodzą z dalszych miejsc. Jeśli chcesz plaży, na której nie ma dużego tłumu i gdzie jest cisza i spokój, to jest miejsce dla ciebie.

Plaża Nude Šiba MilniJedna część plaży, która jest kilkaset metrów na północ, jest częścią nudystów. Dojdziesz do schodów ze znakiem FKK. Część nudystyczna to połączenie żwiru i skał. Nie ma w nim treści ani dużo kąpieli latem. Šiba Milni fkk nudistička

Naturisti šiba milni

Plaża Šiba Milna


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala