Plaża Sveti Jakov Dubrovnik

# Plaża Sveti Jakov Dubrovnik

Južna dalmacija

Dubrovnik

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Dubrovnik
13.03.2017. 15:52 dodajeIvan

Jeśli pójdziesz wzdłuż wybrzeża do Dubrownika, z południa na północ, przed pójściem do miasta udasz się na plażę Sveti Jakov. Jest ukryty pod klifami, z sosnami pokrytymi skałami, ale łatwo można do niego dotrzeć po małych schodach po jednej stronie. Plaża zbudowana jest z małego żwiru, dzięki czemu można podziwiać imponujący widok na Dubrownik i wiele łodzi. Ta plaża jest popularna i nie musisz być zaskoczony przez parasolkę przeciwsłoneczną i dużą liczbę leżaków na plaży. Obok plaży znajduje się pięknie ozdobiona restauracja z kamiennymi elementami wystroju, z tarasem i widokiem na morze. Plaża jest romantyczna, bardzo nadaje się dla par. Inne są oczywiście mile widziane. Czekamy na Wasze przybycie, mamy nadzieję na miły czas i przyjemny czas z nami, na małej plaży w pobliżu: Kanoba Sveti Jakov, Sv. Jakov


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala