Brsečine Chorwacja plaża

# Brsečine Chorwacja plaża

Južna dalmacija

Brsečine

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Brsečine
15.03.2017. 09:40 dodajeIvan

Plaża Brsečine znajduje się w małej zatoczce tuż pod wsią Brsečine. Jest pięknie udekorowany, wykonany z bruku i dość popularny. Na plażę można łatwo dojechać samochodem, który można zaparkować w pobliżu plaży. Otoczony zielenią, ale także ze starymi kamiennymi budynkami. Niektóre są nadal opuszczone, ale same w sobie udaje im się udekorować tło naszej małej plaży. Parking jest oświetlony słupami oświetleniowymi, więc Twój parking może również służyć jako mały chodnik podczas pływania i opalania. Plaża otacza niewielki port po jednej stronie, budując tarczę z dużych fal, by cieszyć się najbardziej przyjemnym pływaniem. Strefa pływaków jest oznaczona i nie ma obaw przed spotkaniem ze statkami wpływającymi do portu i opuszczającymi port.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala