Plaża Mali Žali - Dubravica

# Plaża Mali Žali - Dubravica

Južna dalmacija

Brsečine

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Brsečine
15.03.2017. 09:58 dodajeIvan

Plaża Mali Žali jest bardzo popularna wśród żeglarzy. Morze jest na tyle głębokie, że jacht można zakotwiczyć zaledwie kilka metrów od brzegu. Z tego powodu wielu ludzi lubi tu przyjeżdżać, ale także z powodu czystej plaży z krzewów i, oczywiście, czystego i spokojnego morza. Nad plażą ciągnie się autostrada Adriatycka, ale chroni Cię przed ciekawskimi widokami na plaży. Prywatność jest tu gwarantowana, a także cicha i spokojna. Mimo że jest popularny, jeśli po raz pierwszy przyjdzie Ci go nosić, trudno będzie mu przyjechać i przeszkodzić ci na wakacjach. Jeśli mieszkasz w okolicach Dubrownika, masz dostęp do jachtu lub innej łodzi, koniecznie przyjdź na tę plażę i spędź ten dzień. Nie pożałujesz tego.


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala