Camp Vala Peljesac Beach

# Camp Vala Peljesac Beach

Južna dalmacija

Orebić (Pelješac)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Orebić
16.03.2017. 08:22 dodajeIvan

Fajnie byłoby powiedzieć, że jest to jedna z najpiękniejszych plaż na naszym półwyspie. Plaża Vala znajduje się na południowym wybrzeżu półwyspu, pomiędzy Orebic i Podobuče. Jest pięknie urządzony, czysty i bardzo popularny. Obok plaży znajdują się kempingi, apartamenty i bar na plaży. Oferta jest na najwyższym poziomie, szczególnie jeśli dodamy ją do centrum nurkowego Adriatyku. Możesz także spróbować nurkowania, aby zobaczyć, jaki rodzaj roślin i świata zwierząt latasz poniżej. Jeśli zobaczysz załączone zdjęcia, możemy zgodzić się, że nasza plaża jest pięknie skontrastowana z zielenią od tyłu, która ładnie łamie się w kamiennym budynku, kontynuując żwir, który kończy się w morzu. Morze jest bardzo czyste, spokojne i wygodne ciepło. Kolor morza zależy od położenia i siły słońca. Ciemne odcienie niebieskiego są rysowane, co może czasami mieć ciemne odcienie zieleni. Jeśli nas odwiedzicie, jesteśmy pewni, że będziecie się dobrze bawić, dobrze się bawić i dobrze się zrelaksować. Oferta posiłków i napojów jest z nami wspaniała. Tutaj masz wszystko. Chodź, zaopiekuj się sobą i zrelaksuj. Przyjemność i odpoczynek są gwarantowane.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala