Plaża Vrgorac - Orebic

# Plaża Vrgorac - Orebic

Južna dalmacija

Orebić (Pelješac)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Orebić
16.03.2017. 13:00 dodajeIvan

Luksusowe restauracje, apartamenty, kawiarnie i wille - obiekty otaczające plażę Vrgorac w Orebic. Nasza plaża jest popularna, większość wśród gości lokalnych mieszkań i willi. Oczywiście, inni goście mogą cieszyć się pięknem plaży. Wykonany jest z większego żwiru i zwężany jest małymi masztami cumowniczymi. Plaża jest w kontakcie ze spokojnym i przyjemnie ciepłym morzem. Ma lekki wlot wody i jest odpowiedni dla wszystkich kąpiących się. Jeśli przebywałeś w niektórych z pobliskich apartamentów, jesteśmy pewni, że nie pójdziesz na inną plażę. Tutaj masz wszystko, czego potrzebujesz, od pływania i opalania po duży wybór potraw i napojów. Plaża w niektórych częściach ma cień, ale można wziąć parasol słoneczny ze sobą, aby cieszyć się słońcem trochę bliżej morza. Czekamy na Twoje przybycie.

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala