Plaża Trstenica - Peljesac

# Plaża Trstenica - Peljesac

Južna dalmacija

Orebić (Pelješac)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Orebić
16.03.2017. 08:46 dodajeIvan

Jeśli wybierzesz się z wybrzeża do Orebić, to jest to pierwsza plaża, na którą trafiłeś w wyżej wspomnianym miejscu. Plaża Trstenica jest popularna i zawsze jest dobrze odwiedzana. Wykonany jest z większego żwiru, ale pod powierzchnią morza jest piaszczysty. Dostęp jest delikatny, z dużą ilością dodatków do zabawy dla dzieci i zabawy dla tych, którzy mniej pływają. Nieco większe głębokości już nadchodzą, odpowiednie dla bardziej doświadczonych pływaków. Jest także park wodny nad morzem, aby bawić się dla dzieci, a wypoczynek dla rodziców beztroski i kompletny. Na plaży nie ma zbyt wiele cienia, ale można w razie potrzeby wypożyczyć parasole przeciwsłoneczne. Na plaży jest także bogata oferta, dlatego wspomnimy o obozie Dalmata, apartamentach i centrum sportów wodnych Orebić. Trochę dalej, około 5 do 10 minut lekkich spacerów to także tawerna z bogatą ofertą posiłków i napojów. W pobliżu restauracji znajduje się inny kemping Trstenica.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala