Plaża Duba - Peljesac

# Plaża Duba - Peljesac

Južna dalmacija

Trpanj

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Trpanj
17.03.2017. 08:28 dodajeIvan

Dla tej plaży wiele twierdzi, że jest wśród najpiękniejszych na Pelješac. Nie mamy powodu, aby wierzyć inaczej, zwłaszcza jeśli spojrzymy na zdjęcia plaży i gościom korzystających z niego. Plaża Duba leży na północy półwyspu Peljesac w Duba. Żwir jest to plaża, bardzo przestronne i czyste. Podejście do morza jest łagodne, nadające się do zabawy dla dzieci i tych, którzy pływają mniej mocniej. Nie ma cienia na plaży więc miło byłoby wziąć parasol słoneczny, i należy chronić go z kremem przeciwsłonecznym. Plaża otoczona jest niską zielenią. Jest to wspaniały kontrast z białymi, ciepłymi kamyczkami i lekko zielonkawymi odcieniami spokoju morza. Znajduje się poza miastem, więc nie ma kawy lub restauracji. To jest plaża, aby cieszyć się prawdziwym naturalnym otoczeniem. Przyjdź i zobacz.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala