Prom Ploče - Trpanj (Pelješac) rozkład jazdy i ceny Jadrolinija 2020

# Prom Ploče - Trpanj (Pelješac) rozkład jazdy i ceny Jadrolinija 2020

Južna dalmacija

Trpanj

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Na tej stronie na zdjęciach poniżej tego tekstu, można sprawdzić rozkłady jazdy i ceny biletów w relacji promowej Ploce - Trpanj (półwysep) w 2020 roku dla przewoźnika Jadrolinija w okresie od 01.06. - 30.09.2020, kiedy rozkład jazdy przechodzi do letniej linii rejsowej. Wszystkie informacje są pobierane z witryny Jadrolinija.hr i są dokładne, ale ważne tylko w 2020  roku. Przez kolejne lata odwiedź oficjalną stronę Jadrolinija po oficjalnych cenach. Wszystkie relacje są lokalne linie na Adriatyku, pomiędzy chorwackich miast i otoka.Red nawigacji odnosi się do letniego sezonu turystycznego, kiedy regularne promy do wszystkich głównych wysp na Adriatyku. Podajemy również ceny za każde połączenie promowe. Oprócz promu istnieją linie katamaranów łączące Pula, Susak, Mali Lošinj, Unije, Ilovik, Silba i Zadar. Na półwyspie Peljesac są jednymi z najpiękniejszych plaż w Chorwacji, szczególnie w Zuljana gdzie plaże Vucine, Zuljana, Grdni zrobić i śmietany. W Trpanj znajduje się także wspaniała plaża w zatoce Divna, Duba i Prapratna.

Brod Sploče - Trpanj (Pelješac) spławny rozkaz i ceny


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala