Peljesac Chorwacja - najpiękniejsza plaża

# Peljesac Chorwacja - najpiękniejsza plaża

Južna dalmacija

Trpanj

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Przedstawiamy Ci listę najpiękniejszych plaż na półwyspie Peljesac z dużą ilością zdjęć na każdą plażę, opis i lokalizację. Możesz znaleźć więcej informacji na temat każdej plaży, klikając link poniżej zdjęć z każdej plaży.

Plaże na Peljesac, ułożone według urodyPlaża Vučine, Žuljana - Ta piękna plaża jest jedną z najpiękniejszych na Pelješcu, wykonaną ze żwiru i ukrytą w naturalnym cieniu wysokich sosnowych drzew. Jest świetny dla każdego, kto uwielbia spędzać resztę w spokoju, z dala od tłumów i hałasu. Morze jest ciche, przyjemnie ciepłe i dostępne na całej długości plaży. Plićak to doskonałe miejsce do zabaw dla dzieci, a także do okazjonalnego chłodzenia od gorącego letniego słońca. Jednak gdy słońce robi się zbyt ciepło, wystarczy zaciągnąć cień w kilku krokach. Przyjedź na plażę, zrelaksuj się i ciesz naturalne dźwięki.

 Piękna piaszczysta zatoka Prapratno znajduje się 5 km na zachód od Ston. Jest to jedna z najpiękniejszych zatok na półwyspie Pelješac z piaszczystą plażą otoczoną lasami sosnowymi i turkusowymi wodami. Plaża znajduje się po drogach leśnych. Ze względu na swoje piękno, plaża jest jedną z najczęściej odwiedzanych w miesiącach letnich i jest szczególnie popularna wśród rodzin z dziećmi ze względu na Rock i łagodne wejście do morza.

 Po północnej stronie półwyspu, w zatoce Divna znajduje się plaża o tej samej nazwie. Przed plażą znajduje się wyspa z widokiem na morze, a także zakotwiczone jachty w jej pobliżu. Do plaży można dotrzeć z Duba lub innej niewielkiej osady na półwyspie Peljesac - Donja Vrućica. W pobliżu tej pięknej plaży znajduje się kemping o tej samej nazwie oraz kawiarnia, która zachwyci Cię ofertą orzeźwiającego drinka. Plaża jest kamienista, dość przestronna iz łagodnym podejściem do morza. Niektóre mniejsze części plaży mają naturalny odcień, ale najczęściej kamyki są stale narażone na działanie promieni słonecznych.

 Kremena Žuljana Plaża Peljesac - Kwintet to niewielka plaża żwirowa z łagodnym dostępem do morza. Jest częściowo w cieniu, w zależności od pory dnia, co jest szczególnie odpowiednie dla niektórych gości. Chłodny jest naturalny, z wysokimi sosnami nad plażą, a także skałami, które zamykają plażę po obu stronach.

 Plaża Duba Peljesac - Na tę plażę wiele osób uważa się za jedne z najpiękniejszych na Pelješcu. Nie mamy powodu sądzić, że jest inaczej, zwłaszcza jeśli spojrzymy na zdjęcia plaży i gości korzystających z niej. Plaża Duba znajduje się na północnej stronie półwyspu Peljesac, w Duba. Kamyk jest tą plażą, bardzo przestronną i czystą. Podejście do morza jest łagodne, odpowiednie do zabawy dla dzieci i osób pływających mniej intensywnie. Na plaży nie ma cienia, więc dobrze byłoby wziąć parasol przeciwsłoneczny i zabezpieczyć go filtrem przeciwsłonecznym. Plaża otoczona jest niską zielenią. Jest świetnym kontrastem do białych ciepłych kamyczków i lekko zielonkawych odcieni spokojnego morza.

 Grdni Do Žuljana to piękna żwirowa plaża z turkusowymi wodami, otoczona skałami, na północ od Žuljana na półwyspie Peljesac. Plaża jest najczęściej używanym naturystą, chociaż nie jest oficjalnie naturystyczna, ale jest również wymieniona w Google Maps jako FKK. Do plaży można dotrzeć łodzią lub drogą lądową z miejscowości Žulje. Możesz zaparkować samochód w odległości około 100 m od plaży, z której możesz dojść pieszo do stromych ścieżek. W pobliżu Žuljana znajduje się mnóstwo spokojnych plaż, które są często używane przez naturystów, więc znajdziesz spokojne miejsce dla siebie w nieskazitelnej naturze.

 Plaża w Žuljana jest otoczona piaskiem. Jest przestronny i bardzo popularny. Goście na plaży najczęściej pochodzą z okolicznych apartamentów, ale pochodzą z innych lokalizacji. Plaża jest dynamiczna, z mnóstwem rozrywki i rozrywki. W pobliżu plaży znajduje się niewielki port, który zdobią łodzie i łodzie. Jest to ładna plaża dla dzieci i osób, które mniej pływają. Morze jest płytkie i do kilku metrów od brzegu, tylko po to, aby ktoś mógł go zobaczyć. Wokół plaży znajdują się restauracje i kawiarnie. Oferta dań i napojów jest bogata, różnorodna i oczywiście najwyższej jakości. Kiedy pływasz i opalasz się, rozkoszuj się i spaceruj po budynku.

 Plaża Vrila - Trochę poza miejscowością Trpanj znajduje się piękna plaża, obok której znajduje się kemping Vrila. Kamienista plaża ozdobiona jest rzędami palm i otaczającą ją zielenią. Z przodu jest widok na spokojne morze, z różnymi niebieskimi odcieniami. Większość naszej plaży odwiedzają goście pobliskiego obozu, ale inni goście pochodzą z pobliskiego apartamentu. Jest to bardzo przestronny, wygodny na cały dzień pobyt zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi.

 W miejscowości Trpanj, obok portu znajduje się plaża Pozora. Jest to piękna plaża żwirowa, położona w cieniu sosen i palm. Na plaży masz prysznice, a także przebieralnie. Jest również dostępny z łagodnym dostępem do morza. Plaża jest bardzo popularna w ciągu dnia, a także wieczorem, ponieważ jest otoczona promenadą. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się hotel oraz towarzyszące mu obiekty gastronomiczne. Tutaj masz wszystko, czego możesz potrzebować.

 Plaża Dingač Trstenik - Mała plaża znajduje się pomiędzy osiedlami Trstenik i Podobuče na Pelješcu. Jest żwirowa, ogrodzona skałami i jest bardzo popularna. Jeśli spojrzysz na nasze zdjęcia, będziesz mieć pewność, co jest ulubionym miejscem dla wielu. Zejdź po plaży na betonowe schody, gdzie znajdziesz poniżej ciepły kamyczek. Morze jest krystalicznie czyste, jasnoniebieskie z łagodnymi odcieniami zieleni. Dno morskie odbija światło słońca, dzięki czemu kolory są jeszcze bardziej wyraziste. Plaża jest osłonięta od ośrodka, ale restauracje i kawiarnie są blisko i łatwo dostępne. Zejdź do niektórych z nich, więc ciesz się resztą dnia.

 Plaża Škamp - Mała plaża Škamp znajduje się w pobliżu Trstenik. Jest żwirowy i bardzo dobrze urządzony. Obok plaży znajduje się mały mol, zbudowany z drewna i ładnie urządzona restauracja. Jeśli jesteś gościem tej plaży, kiedy jesteś głodny, zdecydowanie zdecydujesz się na specjalność dla ryb. Oferta dań jest najwyższej jakości, domowa i przede wszystkim bardzo smaczna. Morze jest krystalicznie czyste, czyste i wygodne ciepło. Czekamy na Twoje przybycie.

Plaża Lapus Lovište - Ta plaża znajduje się w Lovište, Peljesac, na obrzeżach kempingu Lupus. Jest żwirowa, w niektórych częściach ozdobiona betonowymi półmiskami pokrytymi kamieniem. Na plaży jest trochę cienia, ale to nie wystarczy dla większości pływaków. Najlepiej zabrać ze sobą krem z filtrem przeciwsłonecznym lub krem przeciwsłoneczny. Jeśli jesteś gościem kempingu to nie będzie problemu, ponieważ wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Obóz znajduje się blisko morza, kilka metrów od plaży, jest dobrze osłonięty iw dużej mierze w cieniu. Widok z plaży jest piękny, ozdobiony małymi jachtami i łodziami rybackimi.
Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala