Plaża w Divna - Peljesac

# Plaża w Divna - Peljesac

Južna dalmacija

Trpanj

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Trpanj
17.03.2017. 09:38 dodajeIvan

Po północnej stronie półwyspu, w zatoce Divna znajduje się plaża o tym samym nazwisku. Przed plażą znajduje się wyspa z widokiem na morze, a także zakotwiczone jachty w jego pobliżu. Do Dubaju lub innej małej osady na półwyspie Peljesac - Donja Vrućica dochodzi plaża. W pobliżu tej pięknej plaży znajduje się ten sam obóz imienia i kawiarni, która rozkoszuje Państwa orzeźwiającym drinkiem. Plaża jest kamienistym, dość przestronnym i delikatnym podejściem do morza. Niektóre mniejsze części plaży mają naturalny odcień, ale przeważnie kamyki są ciągle narażone na promienie słoneczne. Na dobre wakacje, bez obawy przed pieczeniem, radzimy ubrać się śmietanką i przynieść parasol. Na tej plaży z pewnością cieszyć się, odpocząć i zapomnieć o wszystkich zmartwieniach.


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala