Škaraba Beach Rovinj Chorwacja

# Škaraba Beach Rovinj Chorwacja

Istra

Rovinj

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Plaża Škaraba znajduje się w leśnym parku Zlatni rt, około 3 km i 30 minut spacerem od centrum Rovinj. Plaża jest kamienista i żwirowa, z betonowymi elementami, które często są płaskimi powierzchniami i mogą być również używane do warstwowania. Najbliższy parking znajduje się 10 minut spacerem od plaży, a na plażę prowadzi ścieżka rowerowa. W pobliżu plaży nie ma oferty cateringowej, dlatego zaleca się zaopatrywanie miasta przed przybyciem na plażę, zwłaszcza na dłuższe pobyty. Plaża jest idealna dla gości pragnących wypocząć i cieszyć się naturalnym otoczeniem. Plaża jest również popularna wśród naturystów, chociaż nie jest oficjalnie oznaczona jako naturysta, więc nie jest odpowiednia dla dzieci. W pobliżu znajduje się plaża Mulini.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala