Plaża Sakarun - zdjęcia z Long Island

# Plaża Sakarun - zdjęcia z Long Island

Sjeverna dalmacija

Božava (Dugi otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Božava
27.01.2017. 14:00 dodajeIvan

Sakarun to piaszczysta plaża o długości 800 metrów. Znajduje się on na północno-zachodniej stronie Dugi Otoka, z widokiem na południową część Adriatyku, zachwyci wszystkich Gości, którzy chcą niezapomniane chwile w prawdziwej, naturalnej atmosferze. Chociaż plaża jest płytka, tylko po kilku metrach głębokości osiąga średnio 10 metrów. Specyfika tej plaży i barw morskich, które ją nękają, daje delikatny piasek, podczas gdy na brzegu jest grubszy żwir, tzw kamienne kamyczki. Plaża otoczona jest sosnowymi lasami, które dają swoim gościom naturalny odcień. Na plaży w Sakarun można znaleźć trzy restauracje z wyborem posiłków i napojów. Oprócz naturalnego cienia, jeśli potrzebujesz, możesz wynająć markizy wykonane z płótna, które idealnie pasują do naturalnego otoczenia plaży. Jak dotrzeć na plażę!

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala