Najpiękniejsze plaże Dugi otok w Chorwacji

# Najpiękniejsze plaże Dugi otok w Chorwacji

Sjeverna dalmacija

Božava (Dugi otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Przedstawiamy Ci listę najpiękniejszych plaż na Dugi otok z dużą ilością zdjęć na każdą plażę, opis i lokalizację. Możesz znaleźć więcej informacji na temat każdej plaży, klikając link poniżej zdjęć z każdej plaży.

Plaże na Dugim otoku ułożone według urody
 Sakarun to piaszczysta plaża, najsłynniejsza na wyspie. Znajduje się na północno-zachodniej stronie Dugi otok w pobliżu Bozava, Soline i Veli Rat. Dzięki widokowi na południowy Adriatyk oczaruje wszystkich gości, którzy chcą spędzić niezapomniane chwile w prawdziwej, naturalnej atmosferze. Chociaż plaża jest płytka, dopiero po kilku metrach głębokości osiąga średnio 10 metrów. Specyfika tej plaży i kolory morza, które ją nękały, daje piękny piasek, podczas gdy na brzegu jest grubszy kamyk, tak zwane kamienne kamyki. Plaża otoczona jest sosnami, które nadają gościom naturalny odcień.

 Telašćica - W głębokiej zatoce na południu wyspy leży zatoka Telašćica. Telascica znajduje się w nazwie Park Nature. Cały ten obszar otoczony jest naturalnymi zatoczkami i pięknymi plażami. Z jednej strony, Telascica jest pokryta już wspomnianymi plażami, z drugiej strony są klify, pokryte bujną roślinnością. Zatoka tego parku jest naprawdę piękną piaszczystą plażą, którą rok po roku odwiedza wielu żeglarzy.

 Veli Žal to kolejna plaża na Long Island. Jest to plaża żwirowa przed wysepką Mežanj. Plaża znajduje się na niezamieszkanej części Dugi Otok i wychodzi na otwarte morze. Jeśli pójdziesz do Veli Žal, po prostu dobrze oznakowaną asfaltową drogą, a po krótkim spacerze jesteś na plaży przez 5 minut. Plaża rozciąga się na długości ponad kilometra, co oznacza, że będziesz miał wystarczająco dużo miejsca do wyboru. Pisaliśmy już, że plaża jest żwirkowa, ale w niektórych miejscach jest kamienista, a ziemia pokryta jest drobnym piaskiem pod wodą.Brbišćica Golubinka Dugi otok - Po zachodniej stronie Dugi otoku znajduje się naturalne zjawisko jaskini Brbišćica i piękna plaża żwirowa. Cały ten obszar został zbudowany ze skał węglanowych powstałych sto milionów lat temu. Do tego ukrytego kawałka wyspy prowadzi wąska, wąska droga, bardzo stroma na części.

 Plaża Lojisce - ukryta przed wieloma widokami, ta plaża zdołała zachować nienaruszony naturalny wygląd. Znajduje się w północnej części słonego jeziora Mir. Plaża Lojisno to spokojne miejsce, idealne na kemping w przyrodzie. Odległość od osiedli jest w rzeczywistości zaproszeniem dla prawdziwych poszukiwaczy przygód. Jeśli przyjedziesz zwiedzić i spędzić wakacje w dziewiczej przyrodzie, ta plaża jest Twoim wyborem.

Veli Rat to plaża położona wśród skał, ze specjalnym środowiskiem naturalnym. Możesz dotrzeć do tej plaży samochodem i kontynuować pieszo przez naturalnie uformowane skały, które porywają plażę. Ciesz się prawdziwym naturalnym środowiskiem, bez tłumów i tłumów przechodzących ludzi. Veli Rat to odosobnione miejsce, w którym można doświadczyć ciszy i spokoju, odpocząć przy lekturze lub świetlanym śnie. Lasy sosnowe zapewnią niezbędny cień dla swoich pływaków, a naturalne baseny w morzu zachwycą wszystkich miłośników niezwykłych.


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala