Plaża Telašćica

# Plaża Telašćica

Sjeverna dalmacija

Božava (Dugi otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Božava
31.01.2017. 13:05 dodajeIvan

W głębokiej zatoce na południu wyspy leży zatoka Telašćica. Telascica znajduje się w nazwie Park Nature. Wszystkie te obszary otaczają naturalne zatoczki i piękne plaże. Z jednej strony Telascica jest pokryta już wspomnianymi plażami, a na drugim końcu klify, pokryte bujną roślinnością. Zatoka tego parku jest prawdziwą piękną, piaszczystą plażą, odwiedzaną przez wielu marynarzy po roku. Ciekawe, że jezioro jest częścią tego parku. Jest znany na świecie ze względu na jego właściwości lecznicze, więc jest bardzo odwiedzany. Telascica to najlepszy wybór dla miłośników przygód, miłośników przyrody, a także dla tych, którzy chcą spędzić wakacje w ciszy i spokoju. Tutaj można uciec od codziennych tłumów i leniwych sposobów życia. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala