Veli Žal Beach, Dugi Otok zdjęcia

# Veli Žal Beach, Dugi Otok zdjęcia

Sjeverna dalmacija

Božava (Dugi otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Božava
27.01.2017. 14:21 dodajeIvan

Veli Žal to kolejna plaża na wyspie Long Island. Jest to żwirowa plaża przed wyspą Mežanj. Plaża znajduje się na niezamieszkanej części Dugi Otok i wychodzi na morze. Jeśli jedziesz do Veli Žal, po prostu idź dobrze oznakowaną drogą asfaltową, a po krótkim spacerze jesteś na plaży przez 5 minut. Plaża rozciąga się ponad kilometr długości, co oznacza, że będziesz mieć więcej niż wystarczająco dużo miejsca do wyboru. Napisaliśmy już, że plaża jest żwirowa, ale w niektórych miejscach skalista, a ziemia pokryta jest drobnym piaskiem pod wodą. Plaża Veli Žal jest idealnym miejscem na ciszę i spokój. Nawet w sezonach wakacyjnych Veli Žal oferuje niezbędny cisza i spokój. Ciesz się czytaniem książki lub po prostu zrelaksuj się na leżakach z pięknymi myślami, które przechodzą przez Ciebie. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala