Pokonji dol Hvar beach

# Pokonji dol Hvar beach

Srednja dalmacija

Hvar (otok Hvar)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Hvar
06.03.2017. 10:08 dodajeIvan

Plaża Pokonji dol znajduje się na wyspie Hvar, na południowych obrzeżach Hvaru. Plaża wygląda na małej wyspie o tej samej nazwie - Pokonji dol. Chociaż znajduje się poza centrum, ta plaża ma towarzyszące zaplecze gastronomiczne, a zatem bogatą ofertę dla swoich gości. Prywatne zakwaterowanie w pobliżu plaży gości dużą liczbę gości, podczas gdy inne pochodzą z lub z miasta lub innego pobliskiego miejsca na wyspie. W pobliżu plaży znajduje się restauracja, która oferuje naprawdę fenomenalne dania. Kuchnia dalmatyńska jest na pierwszym planie, ale z pewnością można zamówić niektóre posiłki według potrzeb. Plaża żwirowa jest bardzo popularna. Z roku na rok nasza plaża jest naprawdę odbierana przez dużą liczbę gości z całego świata. Wielu z nich to stali goście, którzy wracają, ponieważ rozpoznają piękno plaży i jakość naszych usług. Kolorystyka parasoli słonecznych najlepiej obrazuje dynamikę plaży, więc spójrz na zdjęcia i upewnij się, że jest napisane. Zobacz inne plaże na wyspie Hvar.

W pobliżu: restauracja Pokonji dol Hvar

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala