Najpiękniejsze plaże na wyspie Hvar Chorwacja

# Najpiękniejsze plaże na wyspie Hvar Chorwacja

Srednja dalmacija

Hvar (otok Hvar)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Przedstawiamy Ci listę najpiękniejszych plaż na wyspie Hvar z dużą ilością zdjęć na każdą plażę, opis i lokalizację. Możesz znaleźć więcej informacji na temat każdej plaży, klikając link poniżej zdjęć z każdej plaży.

Plaże w Hvar uszeregowane według urodyDubovica - Możesz dotrzeć na plażę tylko wtedy, gdy zaparkujesz samochód na drodze i schodzisz przez około 10 minut. Z pewnością polecamy wypróbowanie tej plaży, jeśli jesteś na wyspie Hvar, ponieważ plaża zapiera dech w piersiach. Dubov dol plaża jest rzeczywiście bardzo duże, biorąc pod uwagę, że jest tylko kilka budynków obok niego. Goście przybywają z jachtami lub motorówkami, które są zakotwiczone u wybrzeży i cieszą się czystymi i ciepłymi wodami naszej zatoki. Jest to plaża żwirowa otoczona skałami i naturalną zielenią. Nie ma na nim cienia, a na plaży nie można wypożyczyć parasoli przeciwsłonecznych.

 Plaża w zatoce Lučišća to piękna zatoka położona około dwóch kilometrów na północ od Svety Nedjelja na wyspie Hvar. Plaża jest bardzo mała i nie może zostać przyjęta przez dużą liczbę osób, ale na szczęście jest bardzo trudno dotrzeć, w większości nie będąc zalewaną. Konieczne jest chodzenie na plażę od Sveti Nedjelje.

 Wyspa Sveti Jerolim to mała wyspa w pobliżu Hvaru, której długość wynosi 2,37 km. Ile kosztują Jerolim miejsca przeznaczenia dla naturystów, potwierdzenia otrzymane przez Lonely Planet, która ogłosiła, że jest piątym celem podróży w 2012 roku, a CNN ogłosiło, że wyspa jest najlepszym miejscem na świecie dla wszystkich tych, którzy szukają naturyzmu. Szczególny nacisk CNN kładzie się na słoneczne, białe skały i prywatność w lasach sosnowych. Jerolim jest połączony z wyspą Hvar przez taksówki marszałkowskie, które często odlatują od nabrzeża.Plaże w miejscu Ivan Dolac na wyspie Hvar znajdują się głównie pomiędzy naturalnymi skałami. Plaże żwirowe z łagodnym dostępem do morza, odpowiednie dla słabszych pływaków i zabawy dla dzieci na płyciznach. Morze jest spokojne, czyste i wygodne ciepło. Jedna część plaży jest cementowana i zdobiona kamieniem. Latem jednak najbardziej podkreślane są różne parasole przeciwsłoneczne, stroje kąpielowe i ręczniki.

 Plaża Veliki Pokrivenik Hvar - Jeśli jesteś w Pokrivenik, na wyspie Hvar, to musisz zobaczyć tę piękną plażę. Patrząc na zatokę, w kierunku otwartego morza przed Tobą jest wyspa Brac, po lewej, a Makarska po prawej. Podobnie jak inne plaże na wyspie, to naturalne piękno jest wyryte w skalistym krajobrazie. Naturalny wygląd plaży fascynuje, zwłaszcza jeśli zwracasz szczególną uwagę na skały wokół. Fenomenalne spojrzenie może przyspieszyć puls, ale w najlepszym sensie, ponieważ taka naturalna przestrzeń spocznie waszą duszę i ciało.Plaża Zaraće Hvar - w tym niewielkim miejscu przypomina tropikalną oazę, odizolowaną od reszty świata nieodpartymi kolorami błękitnego morza. Plaża Zaraće jest odizolowana, znajduje się poza osadą, ale w bezpośrednim sąsiedztwie ma kompletną ofertę turystyczną. Myślimy o prywatnych kwaterach i oczywiście restauracjach oferujących jedzenie i napoje. Co więcej, lokalne restauracje oferują najlepsze specjały rybne, ale można również zamówić inne posiłki - jak sobie życzysz. Możesz dotrzeć do plaży lokalnie, zaparkować samochód około 50 metrów od plaży i iść pieszo.

 Plaża Veprinova znajduje się w zatoce w Gdinj na południowej stronie wyspy Hvar. Plaża jest żwirową zatoką z krystalicznie czystym morzem. Jeśli szukasz spokojnego zakątka z dala od zgiełku miasta, ta plaża jest idealnym miejscem na wakacje. Gdinj to mała miejscowość turystyczna z kilkoma restauracjami i marketami, a wszystko inne można znaleźć w pobliskim Jelsa. W zatoce obok plaży znajduje się piękna restauracja rybna Veprinova, w której można skosztować dalmatyńskich specjałów.Plaża Zečja Poljica - znajduje się na północnej stronie wyspy i jest bogata w gęste lasy sosnowe i skalisty kras. Jest to plaża żwirowa, do której można dotrzeć łodzią z pobliskiej Poljicy. Podobnie jak inne plaże po tej stronie wyspy, Gargulec znajduje się pomiędzy skałami, z ukrytym obiektem od tyłu. Jest to idealne miejsce, aby cieszyć się ciszą i spokojem, cieszyć się zapachem igliwia i uczuciem zasolenia w powietrzu.

 Plaża Pokonji dol to wciąż piękna zatoka na wyspie, na południowych obrzeżach Hvaru. Plaża wygląda na małej wyspie o tej samej nazwie - Pokonji dol. Chociaż znajduje się poza centrum, ta plaża ma towarzyszące zaplecze gastronomiczne, a zatem bogatą ofertę dla swoich gości. Prywatne zakwaterowanie w pobliżu plaży gości dużą liczbę gości, podczas gdy inne pochodzą z lub z miasta lub innego pobliskiego miejsca na wyspie. W pobliżu plaży znajduje się restauracja, która oferuje naprawdę fenomenalne dania.

 Plaża Zavala Hvar - Skalinada znajduje się poza samą wioską, tuż obok pięknego kamiennego domu Dolce Vita, który można wynająć, naturalnej plaży i przepięknie wypełnionej latem. Podobnie jak wiele plaż po tej stronie wyspy, plaża Skalinada oferuje skaliste zbocza, drobny żwir i piękne morze. Woda jest czysta i przyjemnie ciepła. Nie ma oferty cateringowej przy plaży, ale wybór kwater prywatnych jest bardzo bogaty.

 Smokvina - Na tę plażę można by pomyśleć, że była prywatna i zamknięta dla publiczności, ponieważ znajduje się ona przed domem, apartamentem Lara. Oczywiście, nie chodzi o to, że plaża jest dostępna dla wszystkich. Jednak ze względu na odległość innych osiedli i bezpośrednie sąsiedztwo apartamentów na plażę kąpią się tylko goście wspomnianych obiektów. Czasem przychodzą inni goście, ale to jest naprawdę rzadkie. W każdym razie, jeśli znajdziesz się na plaży Smokvina, zostaniesz powitany przez godną pozazdroszczenia atmosferę, żwirową ziemię i piękne i czyste morze. Plaża otoczona jest gęstymi sosnami, które doskonale kontrastują z błękitnym morzem.

 Pakleni Otoci, Sveti Klement - Palmizana jest częścią archipelagu Pakleni, położonego na południe od wyspy Hvar. Sezonowe pływanie odbywa się od Wielkanocy do listopada. W Palmizani możesz uwolnić swoje ubrania, ponieważ nudyzm ma tradycję w Palmizani, gdzie możesz bez przeszkód cieszyć się jedną z wielu wyspiarskich zatok. Palmizana znajduje się w południowo-wschodniej części Sv. Wyspa Klement. Palmižana jest naprawdę wyjątkowa i być może najbardziej znaną naturalną atrakcją wyspy Hvar.Petarčica Zavala - W pobliżu miejscowości Zavala, w pobliżu mieszkania Deveron, na skalistych zboczach, kamienista plaża Petarčica jest ukryta. Jest mały z jego powierzchnią, ale wystarczający dla liczby gości przybywających tutaj. Nie uważamy, że jest źle odwiedzane, wręcz przeciwnie, biorąc pod uwagę liczbę turystów na tej wyspie, plaża Petarčica jest bardzo popularna. Istnieją skaliste struktury, za sobą las sosnowy i maleńki żwir, który nieustannie nęka fale Morza Adriatyckiego.Plaża Maslenica znajduje się na wyspie Hvar, Vrboska. Mniejsze jest plaża, słabsza i najlepiej znana z tych, którzy chcą odpocząć w spokoju, odizolowani od reszty świata, oddawać się naturze. Możesz dotrzeć do plaży na małych lokalnych drogach, ale musisz zostawić samochód w odległości 50 metrów od plaży. Docierasz do celu końcowego pieszo, ale warto. Plaża jest taka, jak pisaliśmy, ponieważ została zaprojektowana, by zdyskredytować myśli. Otoczony jest kamieniami, pośrodku żwiru.Camping Nudist Beach Vrboska Hvar - Jak można wywnioskować z nazwy obozu, ta skalista plaża będzie głównie nudystyczna. Jednak obok plaży znajduje się Wind Surf Center na świecie, więc w basenie jest niewielu gości. Jednak docelowi goście są nudystami, więc plaża, powiedzmy, jest zarezerwowana dla nich. Tutaj, wśród skał, goście mają spokój, są ukryte przed ciekawskimi widokami i mogą się zrelaksować. Obóz ma wszystko, czego potrzebuje, od picia napojów po jedzenie. Mogę też całkowicie cieszyć się grilami. Jeśli jesteś osobą o wolnym duchu, szerokich poglądach, oczywiście przyjdź i dołącz do nas.

 


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala