Smokvina Beach - Wyspa Hvar

# Smokvina Beach - Wyspa Hvar

Srednja dalmacija

Hvar (otok Hvar)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Hvar
06.03.2017. 14:24 dodajeIvan

Na tę plażę można by pomyśleć, że jest prywatna i zamknięta dla publiczności, ponieważ znajduje się ona przed domem, apartamentem Lara. Oczywiście, nie chodzi o to, że plaża jest dostępna dla wszystkich. Jednak ze względu na odległość innych osiedli i bezpośrednie sąsiedztwo apartamentów na plażę kąpią się tylko goście wspomnianych obiektów. Czasem przychodzą inni goście, ale to jest naprawdę rzadkie. W każdym razie, jeśli znajdziesz się na plaży Smokvina, zostaniesz powitany przez godną pozazdroszczenia atmosferę, żwirową ziemię i piękne i czyste morze. Plaża otoczona jest gęstymi sosnami, które doskonale kontrastują z błękitnym morzem. Tylko niektóre jasne odcienie otaczających skał zdarzają się, ale dominują w naturalnym zielonym kolorze. Plaża z jednej strony nie ma naturalnego odcienia, więc dobrze jest mieć przy sobie parasolkę przeciwsłoneczną. Jeśli go nie masz, sugerujemy, abyś podszedł do końca, który znajduje się pod drzewami otaczających drzew.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala