Plaża w Zaraće na wyspie Hvar

# Plaża w Zaraće na wyspie Hvar

Srednja dalmacija

Hvar (otok Hvar)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Hvar
06.03.2017. 11:31 dodajeIvan

Plaża w tym małym miejscu jest bardziej jak tropikalna oaza, izolowana od reszty świata z nieodpartymi kolorami niebieskiego morza. Zaraće Beach jest izolowana, położona poza osadą, ale w bezpośrednim sąsiedztwie ma pełną ofertę turystyczną. Myślimy o kwaterach prywatnych i oczywiście o restauracjach oferujących jedzenie i napoje. Co więcej, lokalne restauracje oferują najlepsze specjały z ryb, ale można też zamówić inne posiłki - jak chcesz. Do plaży można dotrzeć drogą lokalną, parkować w odległości 50 metrów od plaży i dalej pieszo. Są szczęśliwsi z jachtem, wyrusz w tę piękną zatokę i korzystaj z prywatnych pomieszczeń. Jeśli odwiedzasz Hvar i szukasz uroczego środowiska naturalnego, odwiedź naszą plażę. Będziemy na ciebie czekać i sprawią, że Państwa pobyt będzie niezapomniany.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala