Plaża Stiniva na wyspie Vis

# Plaża Stiniva na wyspie Vis

Srednja dalmacija

Vis (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Vis
08.03.2017. 08:32 dodajeIvan

Na wyspie Vis jest chyba najbardziej imponująca plaża w zatoce Stiniva. To jest bardzo popularne, zwłaszcza ze względu na jego wygląd i skały wokół tej plaży. Niewiele można powiedzieć, że skały są niedostępne. Kiedy spojrzysz na zdjęcia, zrozumiesz co mamy na myśli. Nadal istnieją ludzie na plaży Stiniva, którzy lubią wspinać się po tych wysokich i stromych skałach. Adrenalina jest sportem dla nielicznych, którzy są dobrze wyszkoleni i odważni, aby zrobić coś w tym stylu. Zatoka jest odwiedzana przez innych, więc wspomniemy o nurkach i odkrywcami morskimi. Jest tu wiele do zobaczenia. Ze względu na szczególną konfigurację terenu, dokładniej plaże, goście tej plaży często chodzą do małego ronda wokół skał za pomocą kajaków lub innych podobnych jachtów. Wreszcie, są tacy, którzy po prostu chcą kąpać się w tak wyjątkowej atmosferze. Plaża składa się z większych głazów, usytuowanych w zatoce z ciepłym i czystym morzem, które jest niezwykle ciche. Szczególnie na tej plaży otoczonej wysokimi skałami zawsze masz naturalny odcień. Jeśli ktoś nie lubi poruszać się na słońcu, możesz na pewno pójść do kawiarni na plaży. Oprócz gości, którzy przyjeżdżają do małego szlaku, wielu przybywa na jachty, mniejsze lub duże łodzie żaglowe, dzięki czemu mogą cieszyć się tymi pięknami i cieszyć się nimi. Spójrz na zdjęcia, nie ruszajmy dalej, ponieważ tekst trudno opisać piękno scen na Vis.


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala