Plaża Pritisčina - Vis

# Plaża Pritisčina - Vis

Srednja dalmacija

Vis (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Vis
08.03.2017. 08:44 dodajeIvan

Jeśli jedziesz na małą drogę z Podhumlje na południe, dojdziesz do plaży Pritisčina. Jest mniejsza niż plaża, z żwirowymi i większymi głazami, z dużymi klifami po obu stronach. Zagłębiające się w skały plaży Pritisčina mają naturalny wygląd i piękno. Morze jest niezwykle piękne, czyste i wygodne ciepłe. Kolory muszą fascynować, zwłaszcza ze względu na skały, które odbijają światło pod powierzchnią, a tym samym nadają niezwykłe, ale czarujące dźwięki niebieskiego i zielonego. Chociaż plaża jest piękną oazą naturalną, od razu znajdziesz prywatne kwatery i dogodną ofertę dla turystów. Przed morzem można zobaczyć luksusowe jachty i łodzie, które ozdobią tło Twoich zdjęć. Zrób zdjęcie i pogratulować znajomym. Wszyscy będą zazdrośni - ale w dobrym nastroju.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala