Plaża Uvala Rogačić Vis Chorwacja

# Plaża Uvala Rogačić Vis Chorwacja

Srednja dalmacija

Vis (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Vis
08.03.2017. 10:29 dodajeIvan

To nie jest zwykła plaża, którą zwykłeś odwiedzać. Jest to zatoka używana w celach wojskowych w byłej Jugosławii. Tutaj znajdują się tunele, tak zwane schrony dla byłych wojskowych okrętów podwodnych JNA. Jednak ze względu na duże zainteresowanie naszych gości postanowiliśmy wprowadzić zatokę w sposób turystyczny. Dzisiaj jest tu naprawdę wielu gości. Każdy chce zobaczyć współczesne schroniska na żywo, które dziś nie mają celu. Nadal istnieją pewne okresy historyczne. Morze w tej zatoce jest spokojne, piękne i bardzo czyste. Dlatego nie zaskakuje nas tak wielka frekwencja, zwłaszcza luksusowe jachty i żaglówki. Przyjeżdżają tu, by cieszyć się prawdziwymi miłośnikami turystyki nautycznej. Nie ma lepszego miejsca w pobliżu, aby zakotwiczyć jacht i cieszyć się słońcem. Zobacz zdjęcia i urzekaj niebieskie spektrum kolorów w tej części Adriatyku. Zalecenie: Pritiscina Vis.Near: Schron dla okrętów podwodnych JNA

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala