Plaża Prilovo Vis Chorwacja

# Plaża Prilovo Vis Chorwacja

Srednja dalmacija

Vis (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Vis
08.03.2017. 10:44 dodajeIvan

W północnej części Vis, na wyspie Vis znajduje się plaża z pięknymi kamyczkami średniej wielkości. Zajmują czyste wody Morza Adriatyckiego i są ogrzewane przez silne słońce. Takie są idealne podstawy leżenia i odpoczynku. Przekazywanie statków w oddali ozdobi ogólne wrażenie i nie będzie przeszkadzać twoim myślom. Piękno plaży jest w swojej prostocie. Gdziekolwiek się skręcisz, widzisz tylko płaską powierzchnię, czasami splamioną światłem, błyszczącymi falami. Kiedy masz dużo kąpieli i leżenia na plaży, idź na spacer i idź na spacer przed zachodem słońca. Powyżej plaży znajdują się ławki, które najlepiej widać z pięknych opisywanych scen. Wierzymy, że Ci się spodoba. Nie będziesz obojętny - bezpieczny. Zalecenie: Stiniva Vis Beach, Pritiščina Vis.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala