Plaża Grandovac Vis Chorwacja

# Plaża Grandovac Vis Chorwacja

Srednja dalmacija

Vis (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Vis
06.03.2017. 15:51 dodajeIvan

Plaża Grandovac znajduje się na wyspie Vis, kilka kilometrów od osady Vis. Plaża zbudowana jest ze średnich głazów, w naturalnym środowisku z kilkoma starymi kamiennymi murami. Plaża na obu końcach zamyka skały, ale oni też chodzą z małą ostrożnością. Nad skałami leży sosnowy las, ale na plaży nie ma naturalnego cienia. Jest izolowany, dlatego zalecamy, aby wyposażyć się dobrze przed wyjazdem na cały dzień urlopu. Weź ze sobą wodę, krem przeciwsłoneczny i naturalnie parasolkę. Jeśli chcesz, aby doznanie było kompletne, weź ze sobą leżankę. Oprócz lasów sosnowych plaża na Vis jest również ozdobiona kaktusami. Wierzymy, że spotkasz się z nimi w wielu miejscach. Mamy nadzieję, że przyjedziesz i spędzasz niezapomniane chwile na tej części wybrzeża. Gdy zmęczy Cię opalanie lub po prostu chcesz ustawić go w pozycji siedzącej - w pobliżu znajdują się kawiarnie z odpowiednią ofertą orzeźwiających napojów.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala